Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Venuše ve znamení Střelce

Foto: pixabay

Planeta Venuše v astrologii symbolizuje lásku, vztahy a radost. Především radost, kterou můžeme sdílet s ostatními. Venuše je spojována s krásou, šarmem a estetickým vnímáním. V horoskopu jedince ukazuje čeho si člověk cení, co považuje za hodnotné, co mu přináší radost, zda jsou to spíše věci, majetek, peníze, dobré jídlo nebo zážitky.

7. října vstupuje Venuše  do devátého znamení zodiaku - Střelce, kde se zdrží až do 5. listopadu 2021.

Venuše ve znamení Střelce se projevuje zvídavostí, humorem, neklidem a nestálostí. Toto planetární postavení podporuje touhu po zábavě a flirtování. Venuše ve Střelci má ráda různorodost. Serióznost, rutina a citové nároky teď nebudou fungovat. Pokud budete chtít v této době někoho zaujmout, pak musíte být společenští, zábavní, mít přehled o mezinárodní politice, ekonomice, umění, filozofii i duchovních naukách. Musíte rádi cestovat, chodit hodně do společnosti a umět se bavit.

Toto planetární postavení je ideální pro navazování nových vztahů. Nezadaní zrozenci znamení Berana, Býka, Blíženců, Vah, Panny, Střelce  a Vodnáře by se při této konstelaci mohli zamilovat. Dá se očekávat, že především mezi cizinci se s někým sblížíte. Někoho výjimečného byste mohli potkat mezi studenty nebo profesory na univerzitě, v knihovně, mezi diplomaty, politiky, advokáty,  na letišti, v PR agentuře, ve vyhlášené restauraci nebo ve sportovním klubu.

Budete-li cestovat, pak by vás někdo výjimečný mohl okouzlit v Itálii, Maďarsku, Španělsku, Rakousku nebo v Saudské Arábii.

Budete přitažlivější, pokud se budete oblékat do tmavě modré nebo tyrkysové barvy a budete nosit šperky s tyrkysem, lapis lazuli, azuritem, s modrými safíry nebo modrým topasem.

Pokud jste již zadaní, pak byste v této době měli svému protějšku hodně lichotit. Buďte tolerantní, nelžete a vyvarujte se podezíravosti či žárlivým scénám. Se svým partnerem/partnerkou  sportujte, objevujte nová místa a naučte se něco nového, např. cizí jazyk.


Mohlo by vás zajímat:

OSOBNÍ HOROSKOP


 


     

Když je Slunce ve znamení Štíra

Když je Slunce ve znamení Štíra

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází podzimním znamením Štíra, které reprezentuje konce a nové začátky, pak se budou více objevovat negativní a destruktivní síly a energie. Více

Slunce ve znamení Štíra

Slunce ve znamení Štíra

Štír má ze všech dvanácti znamení nejhorší pověst. Je to však obvykle tím, že je chybně vykládáno. V horoskopu totiž symbolizuje záhadné aspekty života: smrt, sexualitu a narození. Štír je znamením intenzivních emocí, neomylné intuice, upřímnosti, odvahy, síly a vytrvalosti.  Více     

Zrozenci znamení Štíra a jejich dar

Zrozenci znamení Štíra a jejich dar

Na světě není jediných dvou osob, které by byly naprosto totožné. Každý je jedinečný a má své specifické výjimečné vlastnosti a schopnosti. Těmi přispívá do mozaiky celku, v níž každý jedinec hraje svou důležitou roli. Více


Další články