Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Horoskop na říjen

foto: pixabay.com

Podzimní znamení Vah, kterým po většinu října bude procházet Slunce, symbolizuje v horoskopu spravedlnost, karmu a rovnováhu. V říjnu myslete na to, že vše dobré i špatné se vám jednou vrátí. Nedělejte jiným, co sami nemáte rádi.

Až do 18. října bude MERKUR v retrográdní fázi. To může způsobovat nedorozumění, zpoždění, průtahy, potíže v obchodních či politických vyjednáváních, obtížné nalézání shody a kompromisu. Bude třeba hodně trpělivosti, diplomacie, tolerance, abyste dosáhli svých cílů.

Novoluní ve znamení Vah, které nastane 6. října, je ideální konstelací pro je ideální pro změnu chování a napravování chyb v mezilidských vztazích.

20. října nastane úplněk na ose znamení Berana a Vah, který nabádá, abyste navrátili do svého života harmonii tam, kde chybí. V jaké oblasti rovnováha chybí?

7. října vstupuje Venuše do znamení Střelce, kde se bude zdržovat až do 5. listopadu. Venuše ve znamení Střelce se projevuje zvídavostí, humorem, neklidem a nestálostí. Toto planetární postavení podporuje zábavu a flirtování. Nezadaní jedinci by při navazování nového vztahu měli postupovat pomalu, aby později nebyli zklamaní.

Konstelace konce října budou dynamické a ukazují na mocenské boje, konflikty a násilnické chování. Slunce vstoupí do znamení Štíra 23. října. Při tomto hvězdném postavení se více objevují negativní a destruktivní síly a energie.

Chcete-li se dozvědět, jaké možnosti či překážky by planetární postavení října mohlo přinést do vašeho života, pak se u nás zaregistrujte.

 

Mohlo by vás zajímat:

Měsíční horoskop na říjen

Roční horoskopy 2021/2022

PREMIUM REGISTRACE

 


     

Když je Slunce ve znamení Štíra

Když je Slunce ve znamení Štíra

Slunce prochází každým znamením jeden měsíc v roce. Když prochází podzimním znamením Štíra, které reprezentuje konce a nové začátky, pak se budou více objevovat negativní a destruktivní síly a energie. Více

Venuše ve znamení Střelce

Venuše ve znamení Střelce

Venuše ve znamení Střelce se projevuje zvídavostí, humorem, neklidem a nestálostí. Toto planetární postavení podporuje zábavu a flirtování. Venuše ve Střelci má ráda různorodost. Serióznost, rutina a citové nároky teď nebudou fungovat. Více

Slunce ve znamení Štíra

Slunce ve znamení Štíra

Štír má ze všech dvanácti znamení nejhorší pověst. Je to však obvykle tím, že je chybně vykládáno. V horoskopu totiž symbolizuje záhadné aspekty života: smrt, sexualitu a narození. Štír je znamením intenzivních emocí, neomylné intuice, upřímnosti, odvahy, síly a vytrvalosti.  Více     


Další články